Pragniesz polepszyć stan włosów w ekspresowy sposób? Dobrze trafiłeś!

Składniki aktywne środka VitaHairMan dostarczają niezbędnych mikroelementów, które stymulują porost nowych włosów i hamują proces ich wypadania, w współczesnym fakt łysienia.

Wzmocnienie oraz odżywienie cebulek włosów
Stymulacja wzrostu nowych włosów
Utrzymanie intensywnego koloru włosów
Regeneracja i nawilżenie włosów
Naturalny, bezpieczny skład

„Wydajny preparat na wzrost włosów, dedykowany mężczyznom“

Na rynku regularnie pojawia się coraz więcej środków gwarantujących spektakularne rezultaty, jeśli idzie o porost włosów i zahamowanie procesu ich wypadania. Jednakże czy o im polegać? Aby upewnić się co do skuteczności środka, warto skonsultować się ze lekarzem.

dr. med. Bogdan Martinov – ekspert trycholog. Od ponad 20 lat specjalizujący się diagnozowaniem i łagodzeniem choroby powiązanych z dolegliwościami skóry głowy i przyjaznymi włosami.

„Wypadanie włosów jest zjawiskiem naturalnym, choć dość uciążliwym. Szczególnie, jeśli stanowi ono nadmierne i dołącza do łysienia. Fakt ten szczególnie dotyczy mężczyzn. Najczęstszym typem łysienia jest tzw. łysienie androgenowe, podyktowane produkcją testosteronu, a dokładniej rzecz biorąc dihydrotestosteronu. Wykonywa on, że mieszki włosowe wytwarzają coraz cieńsze i niższe włosy, i z okresem kieruje do osłabień ich realizacji, wytwarzając wyłącznie pojedyncze krótkie włosy pozbawione barwnika. Na wypadanie włosów wpływa te stres czy nieodpowiednio zbilansowana dieta. Wielu pacjentów, dochodząc do mnie, jest wykończonych na podjęcie wyjątkowo ryzykownych kroków, jak np. przeszczep włosów. Osobiście przed przystąpieniem tak ostatecznych decyzji o zacząć najpierw suplementacji niezbędnych mikroelementów, które wjeżdżają na zwiększenie aktywności skóry głowy do porostu włosów. Znaczy wówczas wygodny, a pewny sposób. Warto wybrać środek o naturalnym składzie, który nie powodowałby skutków ubocznych. Poleciłbym coś możnego w biotynę, selen, ale też kolagen czy kwas hialuronowy“

VitaHairMan rozwiązaniem Twojego
problemu wypadających włosów!

VitaHairMan jest oryginalnym produktem, dzięki jakiemu mogą zniknąć Twoje kompleksy. Problem wypadania włosów, w obecnym łysienia, można powstrzymać – pod warunkiem zastosowania odpowiednich produktów. VitaHairMan jest specyfikiem o dobrze skomponowanym składzie, oddziałującym na wiele dziedzin związanych z produkcją włosa.

Vita Hair

google.com