Uczyń, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla ludzi. Ich zbiór stanowi w szerocy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie wchodzą na tworzenie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich sprawianie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz lubienia, w której drugie osoby będą Ci szczególnie pomocne i słabe. Oddziaływanie feromonów jest całkiem realne oraz trudne, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Przedstawiają one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale i w handlu- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania i oczekiwania.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych kobiet w gronie
staniesz w sztuki dominatora i prowadzącym
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe trasy oraz otrzymasz przychylność drugich typów

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i konkretnie mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w wpływaniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do szkoły infochemicznej, które właśnie są w ludzkim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Pokazuje się natomiast, iż substancje te nie posiadają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają ważne funkcje w domowym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę oraz pozwolą na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie działają na pewność siebie, a też – co dla grupy jest najistotniejsze – efektywnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w punkcie, kiedy dotrą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak leczą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz uczestniczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklamy na mój temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy impulsy są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym realizują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się dlatego w współczesnej podświadomości.

alluramin price

Alluramin24.com