Contact us now
+1-888-846-1732

Nowy produkt do rzes

Dla większości z nas najistotniejszą wartością rzęs jest zaznaczenie oczu. Pragniemy, żeby były jak przysłowiowe firanki w oknie. Właśnie o owym co ważna zamieniać, by odżywić swoje rzęsy i wydłużyć ich „przeżycie”. Mam moje prywatne porządki na długie rzęsy: naturalne tłuszcze i odżywki do rzęs.

Rzęsy osiągają długość 8-12 mm w kategorii 150-250 na maksymalnej powiece i 6-8 mm w miar 50-150 rzęs na niskiej. Cykl porostu włosa trwa kilka miesięcy (2-4 miesiące) i tnie się na 3 pierwsze fazy: anagen, katagen i telogen. Ważnym także najistotniejszym znaczeniem rzęs jest kontrola oczu polegająca na wyłapywaniu cząstek brudu, kurzu, kiedy i szczupłych owadów. A o rzęsy warto zadbać nie zaledwie w charakterach rozszerzania naszej urody fizycznej.

EleverLash to świeży produkt, którego przedmiotem jest zachwycenie rzęs do szybszego rozwoju, bez potrzeb użycia klejów a indywidualnych sztucznych substancji. Świetnie szuka się także dla czujnych oczu, nie dając wrażenia sztuczności oraz obowiązku na powiekach. Dzięki nowej formule i dodatkowej technologii powstała odżywka, która da piękny wygląd rzęs każdej osoba niezależnie z wieku.

EleverLash to odżywka do rzęs, jaka pozostała wprowadzona do sprzedaży po przeprowadzeniu wielu długich badań nad działaniem włączonych w niej faktów. Naukowcy stworzyli kompozycję, która przygotowuje, że zaraz po dwóch tygodniach systematycznej kuracji, nasze rzęsy stają się dłuższe, przystępniejsze i piękniejsze.
Odżywka do rzęs EleverLash – kiedy gra ? Dawkowanie, efekty, produkty uboczne

www.titanodrol2.com
Eleverlash new