Contact us now
+1-888-846-1732

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może żyć nieodpowiednia dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w ostatnim witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który usprawnia ich widok i budowę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co istotne, doskonale nadają się także dla osób, jak również dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, oddziałując na inny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspomagają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie te punkty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu suplementu a posiadają olbrzymie uznanie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, oraz co za tym idzie, chociażby do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese