Contact us now
+1-888-846-1732

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny specyfik juz teraz!

TriApidix300 – Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Sprawdź ten niekonwencjonalny specyfik juz teraz!

Suplement TriApidix300 poświęcony jest dla kobiet odchudzających się, które planują pozbyć się zbytecznych kilogramów oraz dbać wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz kupuje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga jeszcze w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w efekcie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno kończyć się tak, jak poradził specjalista bądź zgodnie z nowościami widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do użytkowania w rytmie dnia co dwie pigułki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy poznać się z treścią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na wszystek składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy korzystać w okresie chce oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy przestrzegać w tłu niedostępnym dla niemowlęta. Przed użyciem należy zbadać datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w toku dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być kojarzone jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

UltraSlim