Contact us now
+1-888-846-1732

Mataxin – Środek na potencje który wspomaga natychmiastowo! Przetestuj to juz teraz!

Mataxin – Środek na potencje który wspomaga natychmiastowo! Przetestuj to juz teraz!

Maxatin to suplement diety o charakterze naturalnym, który idzie do wydłużenia erekcji oraz wzmocnienia objętości wytrysku. Dzięki czemu seks stoi się przyjemniejszy. Preparat człowiek był badaniom klinicznym. Uzyskał korzystne opinie ekspertów, a dziś cieszy się gronem usatysfakcjonowanych klientów.

Maxatin sprawia, że powraca do pobudzenia reakcji komórek odpowiedzialnych za wydłużenie erekcji. Zwiększa i ilość plemników, które przyrządzane są w organizmie mężczyzny. Stosowanie preparatu sprawia, że seks jest dłużej oraz sprawia większą przyjemność. 

Skład:

W porządku suplementu Maxatin kryją się następujące substancje: ekstrakt z eleuterokoka kolczastego, L-arginina, L-lizyna, L-karnityna, dynia zwyczajna; Maca Tuber Lepidium meyenii, żurawina wielkoowocowa Vaccinum macrocarpon, cynk, korzeń lukrecji Glycyrhiza glabra, korzeń kolcorośłi Smilax Sp.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie preparatu powinno wykonywać się zgodnie z zastrzeżeniami specjalisty lub zgodnie z informacjami widocznymi na reklamie. Nie chodzi przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może zobowiązywać się co z wielkimi konsekwencjami zdrowotnymi.

Zalecana porcja preparatu Maxatin do spożycia w toku dnia co dwie kapsułki: rano oraz na trzydzieści minut przed mającym odbyć się stosunkiem.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z zasadą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą bądź farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na pewien składnik preparatu Maxatin. 

Suplement Maxatin należy nosić w środowisku niedostępnym i niewidocznym dla niemowląt. Przed użyciem należy zbadać datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w toku dnia porcji suplementu, gdyż może spowodować to do wielkich konsekwencji zdrowotnych. Suplementy diety nie mogą być przydatne jako substytut zróżnicowanej diety.

Maxatin