Contact us now
+1-888-846-1732

Follixin – absolutny gigant pośród specyfików na włosy! Wypróbuj juz dziś!

Follixin – absolutny gigant pośród specyfików na włosy! Wypróbuj juz dziś!

Łysienie jest przedmiotem wielu mężczyzn, nie właśnie w starszym wieku. Czasami kłopot z grupą włosów pojawia się także u osób i wcale nie są to sporadyczne przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla gości, ale nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, że nie mogą spośród niego mieć także panie. Jego skład został tak dobrany, że chodzi na układ holistycznie poprzez zmienianie sposobu zachodzenia kilku procesów, co łącznie zabiera się nie właśnie na jedną ochronę przed wypadaniem włosów, ale również bardzo poprawia kondycję włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z biegiem lat procesy metaboliczne przebiegające w postaci głowy zatrzymują się coraz mniej skuteczne, przez co organizm nie radzi sobie z zdrowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu sprawy jest początkowo kładzenie się włosów, utrata przez nie połysku oraz łamliwość, co w niewielkim czasie przekształca się po prostu w wypadanie włosów. Proces z czasem działa a w znaczenie traconych włosów nowe włosy odrastają w znacznie niższym zakresie. Owłosienie głowy wydaje się najpierw rzadkie, potem niepełne, a na brzegu pozostajemy bez włosów natomiast nie ma tylko powrotu do poziomu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o naturalne ekstrakty roślinne oraz system witamin, wpływających dobrze na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy stosować bezpośrednio przed posiłkiem, a znacznie w jego trakcie. Spożycie sporej ilości płynów już po połknięciu tabletki stanowi wyjątkowo korzystne.

W normalnej terapii należy stosować dwie tabletki dziennie przy różnorodnych posiłkach. Najlepiej po pewnej przy kolacji oraz przy śniadaniu. Pierwsze efekty terapii można dostrzec po około 3 tygodniach od przyjęcia pierwszej kapsułki. Przyjmowanie większych części środka nie jest w bycie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin 500

GojiBerry 500

Flexin-500