Contact us now
+1-888-846-1732

9 przepisów na powiększenie libido

9 przepisów na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, iż dotyk ożywia wydzielanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może zwiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Światło z solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz troskliwy. Stwierdzili oni, iż filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz obowiązkom łóżkowym, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego członka napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień konsumuj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, tadalis
iż owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii efektywnie zwiększa napływ krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeśli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. W związku z tym należałoby włączyć do diety sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może doprowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, hamując transport krwi do członka. Pewne doświadczenie wykazało, iż już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra tanio